Players Staff

Club Teams

En Son Haberler

Darıca Urfalılardan Müthiş Gece

22-08-2014

Darıca Belediyesi 8.Geleneksel Şehirler ve Kültürler Kaynaşması’nda ilk kez gece düzenleyen Şanlıurfalılar Derneği , mükemmel bir organizasyona imza atarken, sıra gecesi ve yemekleriyle şölenlere damga vurdu.

Darıca'da Osmanlının Torunları Sahne Aldı

21-08-2014

Darıca Belediyesinin bu yıl sekizincisini düzenlediği Şehirler ve kültürler kaynaşmasında sıra Bilecikliler derneğinindi. Darıca Bilecikliler Derneğinin düzenlediği geceye; Darıca Kaymakamı Ahmet Karaaslan, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, Darıca Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan, Darıca Bilecikliler Dernek Başkanı Erol Kavas, Dernek Başkanları, Muhtarlar ve binlerce Darıcalı katıldı.

Darıca'da Balkan Rüzgarı

20-08-2014

Darıca Belediyesinin düzenledi Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Programında sahne Balkan Türkleri Derneğinindi. Protokolün yoğun ilgi gösterdiği geceye Darıca Kaymakamı Ahmet Karaaslan, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Bulgaristan Hak ve Özgürlük Partisi Millet Vekili Erdinç Hayrullah, Hak ve Özgürlük Partisi Sekreteri Saliha Emin, Bulgaristan Koşukavak Belediye Başkanı Sebihan Mehmet, İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan, Balkan Türkleri İstanbul Federasyonu Başkan Yardımcısı Rıfat Yakupoğlu, Darıca Balkan Türkleri Dernek Başkanı Hüseyin Ateş ve binlerce Balkan Türkü katıldı.

Darıca Karslılardan Unutulmaz Gece

19-08-2014

Darıca Belediyesinin her yıl düzenlediği Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Etkiliğinde sahnede Karslılar vardı. On Altı İl derneğinin gece yapmasının ardından sıra Darıca Karslılar Derneğindeydi. Düzenledikleri programa Darıca Kaymakamı Ahmet Karaaslan, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan,Darıca Karslılar Dernek Başkanı Nevzat Aytekin, Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, meclis Üyeleri, muhtarlar, dernek başkanları ve binlerce Darıcalı katıldı